Яка максимальна кількість хокеїстів може бути у команді?

Склад команди. На матч зазвичай приходять 20-25 гравців від однієї команди. Мінімальна та максимальна кількість гравців визначається регламентом турніру. Одночасно на полі з боку однієї команди повинні перебувати шість гравців: п'ять польових та один воротар. Допускається заміна воротаря на шостого польового гравця.

11 людей У грі беруть участь дві протиборчі команди по 11 осіб. У звичайних чемпіонатах з хокею на траві гра триває 2 тайми по 35 хвилин, з перервою 5 хвилин, а в EHL 4 тайми по 15 хвилин.

СКЛАД КОМАНДИ 2.1. У кожний конкретний момент часу матчу грі беруть участь не більше 11 гравців з кожного боку. Якщо на полі знаходиться Велика кількість гравців, чим дозволено, час матчу має бути зупинено до виправлення ситуації, що склалася.

Перед початком матчу є стартові склади, які розподілені за ланками. Їх найчастіше 4, і останнє може бути неповним. Найрезультативнішими і найнебезпечнішими для суперника зазвичай є перше і друге ланки.